Całodobowe Pogotowie

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Żoliborz

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa

Awaryjne otwieranie samochodu na terenie Warszawy i oklic – wszystkie marki samochodów

TELEFON INTERWENCYJNY: 666 144 333

Czy zdarzyło Ci się kiedyś nie móc otworzyć swojego samochodu? Jeśli tak, mogły istnieć dwa powody tej sytuacji.

Dlaczego nie możemy otworzyć swojego samochodu?

 • Zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki – może to wydawać się śmieszne, ale wcale nie trudno o zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie. Dotyczy to zwłaszcza nowoczesnych samochodów z centralnym zamkiem i włączonym automatycznym ryglowaniem drzwi i klapy bagażnika. Wystarczy chwila nieuwagi, pośpiech lub odruchowe zamknięcie drzwi samochodu, aby na dobre uwięzić w nim swoje kluczyki.
 • Uszkodzony zamek – drugim powodem niemożności dostania się do samochodu, jest uszkodzony zamek w drzwiach. Uszkodzenie może być wynikiem naturalnego zużycia elementu, jak również spowodowane próbą włamania lub włożeniem do zamka jakiegoś przedmiotu – np. szpilki.

W każdym z powyższych przypadków, otwarcie samochodu wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Powinni się nimi posługiwać doświadczeni fachowcy, na co dzień oferujący awaryjne otwieranie samochodów.

Awaryjne otwieranie samochodów – co to takiego?

Podobnie jak można awaryjnie otworzyć drzwi do mieszkania lub domu, tak samo można dostać się do wnętrza samochodu. Awaryjne otwieranie samochodów to usługa, którą nasza firma wykonuje na terenie Warszawy i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w otwieraniu samochodów wszystkich marek i modeli, robiąc to w bardzo krótkim czasie oraz bezpiecznie dla karoserii i elementów wyposażenia auta. Z naszych usług korzystają kierowcy, którzy nie mogą dostać się do swojego pojazdu i normalnie go użytkować.

Co zrobić, kiedy nie da się otworzyć samochodu?

Jedna z pierwszych myśli, która może przychodzić do głowy w takim momencie, to rozbicie jednej z szyb auta i otworzenie go od środka. Pod żadnym pozorem nie należy tak postępować. Dlaczego?

Czym grozi wybicie szyby w samochodzie

 • możliwość poważnego zranienia się
 • wysokie koszty wstawienia nowej szyby
 • duża ilość pracy przy sprzątaniu odłamków szkła
 • uruchomienie alarmu
 • spadek wartości pojazdu

Co zrobić, kiedy nie możemy otworzyć samochodu?

Jak najszybciej zadzwoń na numer 666 144 333 i zamów awaryjne otwieranie samochodów!

Działamy na terenie Warszawy i okolic, pracując 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu. Korzystając z naszych usług, masz pewność że podczas próby otwarcia samochodu nie zostanie on uszkodzony, całość nie zajmie więcej niż kilkanaście minut, a koszty awaryjnego otwierania samochodu będą niższe, niż koszt montażu nowej szyby.

Jak wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów

Po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia od klienta, niezwłocznie wyjeżdżamy w miejsce zaparkowania jego samochodu. Po przybyciu weryfikujemy czy osoba zgłaszająca ma prawo do użytkowania tego pojazdu. W przypadku uzasadnionych podejrzeń, na miejsce może zostać wezwany patrol policji, w asyście którego będziemy otwierać awaryjnie samochodu.

Kolejnym krokiem jest zlokalizowanie kluczyków w kabinie samochodu – jeśli zostały w nim zatrzaśnięte lub ocena stanu wkładek zamka, jeżeli są uszkodzone.

 • Wyjmowanie kluczyków z wnętrza samochodu – czynność tę wykonujemy na kilka sposobów, zależnie od miejsca w kabinie, w którym kluczyki się znajdują. Podczas pracy nie naruszamy elementów karoserii samochodu, co mogłoby grozić jej uszkodzeniem. Nie odginamy drzwi auta, ani nie niszczymy uszczelek. Pracujemy z użyciem profesjonalnych i bezpiecznych narzędzi, pozwalających rozszczelnić wnętrze samochodu i wprowadzić do niego specjalne manipulatory, za za pomocą których wyjmujemy kluczyki.
 • Otwarcie uszkodzonych zamków – jeżeli w samochodzie zostały uszkodzone wkładki zamka, przystępujemy do ich awaryjnego rozbrojenia. Korzystamy z precyzyjnych narzędzi ślusarskich, pozwalających odblokować zamek, a następnie normalnie otworzyć drzwi samochodu. Uszkodzone wkładki zamka powinny zostać czym prędzej wymienione na nowe, umożliwiając zamknięcie drzwi samochodu.

Dlaczego warto z nami współpracować

Jest wiele powodów, dla których właśnie u nas warto zamówić awaryjne otwieranie samochodów.
 1. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic – swoim zasięgiem obejmujemy wszystkie dzielnice Warszawy i okoliczne miejscowości. Jeśli nie możesz otworzyć samochodu, wystarczy zadzwonić na numer 666 144 333, a udzielimy Ci niezbędnej pomocy. Szybko, fachowo i bezpiecznie.
 2. Całodobowe pogotowie – dla nas nie ma dni wolnych od pracy. Niezależnie od godziny i dnia tygodnia, nasze pogotowie jest do Waszej dyspozycji, w gotowości czekając na zgłoszenia.
 3. Szybka reakcja – wiemy jak stresująca jest sytuacja, kiedy nie można wejść do własnego samochodu. Rozumiemy to, dlatego działamy błyskawicznie. Krótki czas dojazdu i szybkie awaryjne otwarcie samochodu to nasze atuty.
 4. Profesjonalizm – zamawiając awaryjne otwieranie samochodów 666 144 333, nie musisz się martwić o swój pojazd. Pracę wykonujemy bezpiecznie i skutecznie, w sposób nie grożący uszkodzeniem lakieru, uszczelek, szyb lub tapicerki.
 5. Niskie ceny – zaskoczy Cię przystępna cena awaryjnego otwierania samochodu, znacznie niższa niż koszt montażu nowej szyby, gdybyś zdecydował się na jej rozbicie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji non-stop, dyżurując pod nr telefonu 666 144 333

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Bemowo

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Białołęka

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Ochota

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Praga

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Rembertów

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Śródmieście

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Targówek

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Ursynów

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Ursus

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Wawer

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Wesoła

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Wilanów

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Włochy

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Wola

Awaryjne Otwieranie Samochodu Warszawa Żoliborz